Praca

Psycholog

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Obecnie poszukujemy:
PSYCHOLOGA

Miejsce pracy: Dom Młodzieży SOS
Miejscowość: Lublin
Wymiar etatu: 3/4
nr ref.: LUB/DM/09/15

Główne zadania na ww. stanowisku:

·         Diagnoza psychologiczna i określenie możliwości rozwojowych młodzieży
·         Praca indywidualna z wychowankami
·         Wspieranie rodziców, opiekunów i wychowawców placówki w kontekście zgłaszanych problemów z młodzieżą
·         Współpraca z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi
·         Prowadzenie dokumentacji psychologicznej

Nasze wymagania:

·         Ukończone studia wyższe na kierunku: psychologia
·         Min. 2-letnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z młodzieżą
·         Wysokie zdolności komunikacyjne, społeczne i współpracy w zespole
·         Wysoka motywacja do pracy z młodzieżą i rodzicami
·         Dobra organizacja pracy
·         Motywacja do pracy w organizacji charytatywnej
·         Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

·         Współpracę w oparciu o umowę o pracę
·         Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej organizacji dobroczynnej
·         Możliwość rozwoju zawodowego
·         Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów.

Prosimy o składanie CV i Listu motywacyjnego do dnia 07.09.2015 r. na adres e-mail: (z nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila) lub na adres pocztowy: Dom Młodzieży SOS, ul. Jutrzenki 1, 20-538 Lublin

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie, Al. Wilanowska 309 A,
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy
z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Wychowawca

WYCHOWAWCY

Miejsce pracy: Placówka wsparcia dziennego w Karlinie
Nr ref.: KR/08/2015
Umowa o pracę na zastępstwo na okres ok 1,5 roku

Podstawowe wymagania:

·         Wykształcenie wyższe pedagogiczne
·         Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną
·         Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
·         Komunikatywna znajomości języka angielskiego

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie m.in.:

·         Wspieranie rozwoju poznawczego wychowanków (prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży, zapewnianie pomocy w nauce szkolnej)
·         Wspieranie rodzin dzieci uczestniczących w projekcie w budowaniu umiejętności opieki nad dziećmi
·         Współpraca z organizacjami i instytucjami działającym w środowisku lokalnym na rzecz wychowanków i ich rodzin
·         Zarządzanie przypadkiem w celu zapewnienia profesjonalnego, wielodyscyplinarnego wsparcia dziecka i rodziny

Oferujemy:

·         Pracę na umowę o pracę na zastępstwo na pełen etat w jednej z największych międzynarodowych organizacji pozarządowych
·         Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
·         Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do nadesłania CV i listu motywacyjnego do dnia 2 września 2015r. zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego na adres: lub SOS WIOSKA DZIECIĘCA W KARLINIE ul. Kościuszki 48, 78-230 Karlino

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Rodzic SOS

Dzień w Rodzinie SOS niczym nie różni się od dnia w normalnej rodzinie.
Wyzwaniem jest odbudowa zaufania dzieci do świata dorosłych"
Jadwiga, mama z SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju

Głównym zadaniem wychowawcy jest stworzenie prawdziwego domu dla  6-8 osieroconych dzieci. Wychowawca mieszka z dziećmi w jednym z domków jednorodzinnych, należących do osiedla, potocznie nazywanego Wioską Dziecięcą. Szanując przeszłość i korzenie dzieci uczy je samodzielności, dba o ich edukację, zdrowie i rozwój.

Nasze oczekiwania:

·         osoby samotne lub małżeństwa, chcące pracować z dziećmi i młodzieżą

·         osoby zarówno bezdzietne jak i posiadające własne dzieci

·         osoby gotowe przeprowadzić się do jednej z czterech SOS Wiosek Dziecięcych (Biłogoraj, Kraśnik, Siedlce, Karlino)

·         kandydaci na wychowawców pełniących rolę rodziców powinni mieć minimum wykształcenie średnie oraz predyspozycje psychiczne i fizyczne do wykonywania zadań związanych z opieką i wychowywaniem nad dziećmi

Oferujemy:

·         Dom na terenie Wioski

·         Wsparcie profesjonalnego zespołu psychologiczno-pedagogicznego

·         Pomoc asystenta rodziny w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi

·         Wieloletnią współpracę, motywujące  wynagrodzenie i możliwość korzystania z dni wolnych

Prosimy o składanie listów motywacyjnych oraz cv wraz ze zdjęciem na adres e-mail:
 lub pocztowy:

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
al. Wilanowska 309A
02-665 Warszawa
tel. (22) 622 16 72

Więcej informacji o tym, jak wygląda codzienne życie i praca Rodziców SOS znajdziesz na naszym Blogu Być jak Rodzic SOS.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.